Video s prvními záběry nové chráněné dílny. Pro komplexnost je zde i několik záběrů z denního stacionáře.

Video

Boganův pohár 2008

V roce 2008 jsme představili sportovní paintball na I. ročníku paintballového turnaje ve Speciálním domově mládeže v Chotěšicích. Turnaj nese pojmenování na památku Bogana, pana ředitele Mgr. Bohumila Šmída. Akce se zúčastnilo celkem 50 lidí v 6 týmech.  

Více informací najdete v tiskové zprávě zde.

 

Film představuje ucelený systém péče a podpory lidem s mentálním postižením v Poděbradech zajišťený Handicap centrem Srdce,o.p.s.

Rotary club v Poděbradech a jeho Srdeční věc 

Bylo nám ctí přivítat štáb pravidelného televizního pořadu The Rotarian Video Magazine z USA v Handicap centru Srdce v Poděbradech. Rotary club Poděbrady je naším generálním partnerem od samého vzniku Srdíčka.

Paintball-ochutnejte nový sport

V tomto hraném filmu jsme se snažili na pozadí příběhu únosu představit nový sport ve Speciálním domově mládeže v Chotěšicích - Paintball. Věřte, nebo ne, docela jsme si u toho zařídili. Mimo samotné řádění jsme se snímkem získali i ocenění na Videofestivalu 2008.

Klikněte na diplom pro více informací o mezinárodním filmovém festivalu amatérských filmů z prostředí lidí s handicapem.

Rybí trh

Další vzpomínka na uplynulé rehabilitační pobyty s kamarády z Domova Ráček Rakovník.

Ráček v Srdci

Snímek vypráví o dlouholetém přátelství kluků a holek z Handicap centra Srdce a Domova Ráček v Rakovníku. Je zároveň i vzpomínkou na ty, kteří již nejsou mezi námi.

Kontakt

Handicap centrum Srdce, o.p.s.

reditel@hcsrdce.cz

Ostende 88, Poděbrady 290 01

325642027
728180180

Vyhledávání

 

Nejbližší odběr bude v Srdíčku dne

5.9.2010 v 8:00 hod.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode